Arden Grange Kedi Mamasına Bir Ödül Daha

Yazar uyarovic 20/05/2015 0 Yorumlar Beslenme,

arden grange

Arden Grange 2014/2015 Your Cat and Your Dog Magazine ödüllerinde tekrar sahneye çıktı ve en iyi kedi maması kategorisinde, taze tavuk etli ve patatesli formülüyle kedi maması kategorisinde birinciliğe hak kazandı.


Your cat and Your Dog dergisi okuyucuları tarafından kazananların belirlediği yarışmada , ürünler arasından en çok oyu alan ödüle layık görülüyor. Your cat and Your Dog Magazin ödülleri 8 yıldır devam etmekte.


Arden Grange en çok övgüyü hakeden kedi maması kategorisinde de özel balıklı ve patatesli hassas serisi ile de ödül almıştır, en lezzetli ve en çok övülen ürünler arasında yine bir numaradadır. Kedi kategorisi dışında köpek kategorisinde de en çok tavsiye edilen ve özel ürün kategorilerinde ödül aldı.


Arden Grange tüm ürünlerinde doğal hipoalerjenik içerik kullanmaktadır, buğday glüteni, soya, mısır, yapay tatlandırıcı, sığr eti , kimyasal koruyucular ve renklendiriciler bulunmamaktadır. Kedilerde özellikle patatesli ve balık etli hassas kedi maması ürünü, en çok tercih edilen ve kedilerin asla hayır diyemediği kategori de birinci olmuştur.

 

Yorum Yazın