Alo Mama Antalya

 

alomama antalya

Antalya'da artık beklemeden, dilediğiniz ürünü aynı gün teslim alabilirsiniz. Dilerseniz telefon ile cari hesap açarak sipariş vererek kapıda kredi kartı veya nakit ödeme ile siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Neden mamabakkalı diye sorarsanız eğer, birçok markanın tek bir arada ekonomik fiyatlarla toplanmasını yanı sıra, online olarak peşin fiyatına 3 taksit ile sipariş verebilirsiniz. Alo mama diyerek de (0242) 228 78 07 no'lu telefondan sipariş verebilirsiniz.

 

Mamabakkalı aynı zamanda perakende şubesi ile de aynı fiyat garantisi sunarak, perakende alım yapmak isteyen müşterilerimiz için de bir şube sunmaktadır. Antalya'da evlere veya işyerlerine gün içinde teslimat garantisi sunan Mamabakkali.com, kedi maması ve köpek mamasını Antalya'da arayan müşterilerine internet fiyatlarını aynı anda hızlı ve garantili teslimat ile sunmaktadır.

 

Alomama dediğiniz zaman bile internetdeki kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz, tüm ürünlerimiz promosyonlu ve sokak hayvanları yararına hediyeli mama içermektedir.

 

Mama Servis Saatleri Nelerdir?

Gerek gündüz herkesin yoğun olduğunu gerek ise trafik durumunu düşündüğümüzden dolayı akşam 19:00'dan sonra servisimiz yola çıkmaktadır, bunun en güzel yanı kargo derdiyle uğraşmamanızdır, kargo firmalarının neredeyse tümü saat 17:00'e kadar teslimat yapıyor, bu yüzden gündüz evde bulunamayanlar için en büyük sipariş sorunu budur. Biz size gece vardiyamızla hızlı bir teslimat sunuyoruz.

 

Konyaaltı bölgesinde bulunan müşterilerimiz acil teslimat talebinde bulunabilirler, bu konuda hali hazırda deneme aşamasında olan bir hizmetiniz var, buyrun bu hizmeti sizinle beraber test edelim.

 

Alo mama mı online sipariş mi?

Müşterilerimiz kendi tercihlerine göre sipariş verebilirler, alo mama üzerinden bir kereliğine cari hesaplarını açarak adres bilgilerini vermeleri ilerleyen dönemde hızlı bir sipariş ulaşımını sağlar. Online olarak ise , herşey daha sistematik olmaktadır, gerek servis bildirimi gerekse peşin fiyatına taksitle ödeme online müşterilerimizin avantajına olacaktır.

 

 

 

 

#{message}
#{time_ago}