Mama Bakkalı Nedir

Mama Bakkalı Nedir?

Mamabakkalı.com yerel e-ticaret mantığında bir projedir. Güçlü bir yazılım ekibi, konusunda profesyonel veteriner hekim kadrosu ve  ürün teslimi için yerel ağı ile  klasik e-ticaret sitelerinden farklı olarak yerel satış en hızlı teslimat mantığı ile kurulmuştur.

En sevdiğiniz arkadasınız olan evcil hayvanlarınız için uzak diyarlardan gelen kargolar, kapıda beklediğiniz saatler ve teslim alınamayan ürünler yerine artık gün içerisinde size kapıda teslimat yapıyoruz.

Sistem Nasıl Çalışır?

Sepetinize ürünlerinizi ekledikten sonra sipariş sayfasında şehir bölge ve mahalle sekmesinde bulunduğunuz bölgeyi seçiniz, 50 TL üzeri siparişlerde gönderim ücreti alınmamaktadır, eğer ki 50 TL altında bir siparişiniz var ise, bulunduğunuz bölgeye özel bir gönderim ücreti karşınıza çıkacaktır.

Sipariş tamamlandıktan sonra en kısa sürede Mamabakkali.com ekibi size ulaşıp, randevunuzla ilgili bilgi verecektir. 16:00'dan önce verilen siparişler, sipariş verilen günün akşamında 19:00 ile 22:00 arası teslim edilir.

 

Lütfen sipariş detaylarınızda adres tarifinizi de vermeyi unutmayınız. Teslimat ve iade prosedürlerini görmek için tıklayınız.

 

 

#{message}
#{time_ago}